Ağustos Ayı Etkinliklerimiz Workinton Üyelerini Bekliyor!

Bizden Haberler

Yelkenle Tanışma Eğitimi

Yelken

Yelkenle Tanışma Eğitimi’nde katılımcılarımız bir yandan yelkenli tekniklerinin ana hatlarını öğrenirken öte yandan kendilerini rüzgarın sesine bırakarak İstanbul’un masmavi sularınının tadını doyasıya çıkarmanın keyfini yaşayacaklar.

Sosyal Girişimcilik

SosyalGirisimcilik_960x480_Eventbrite[3554]

Sosyal Girişimcilik etkinliğinde Qatar Foundation’ın World Innovation Summit For Education programında Sosyal Girişim mentorluğu yapan Osman Çakıroğlu “Sosyal girişimcilik nedir ve ne işe yarar?”, “Kimler sosyal girişimci olabilir?”,”Dünyada ve Türkiye’deki örnekleri nelerdir?” gibi soruları katılımcılarımız için cevaplayacak.

Finansçı Olmayanlar İçin Finans

Finans_960x480_Eventbrite[3553]

Yusuf Şahin, 10 Ağustos akşamı Workinton Astoria’da gerçekleşecek “Finansçı Olmayanlar İçin Finans” etkinliğinde iş sahiplerinin ve çalışanlarının temel düzeyde muhabese, finans ve vergi konularına aşina olmasını sağlayacak birçok önemli bilgiyi katılımcılarımızla paylaşacak.

Start-Up Hikayeleri: İn İn Al

Ininal_960x480_Eventbrite[3552]

Başarılı start-up’ları ağırladığımız “Start-Up Hikayeleri” etkinliğimizde bu ayki konuğumuz 2012 yılında kurulan müşterilerine finansal altyapı hizmet ve çözümler sağlayan İninal’ın Ürün Müdürü Mehmet Karaca olacak. Karaca, şirketin kuruluş hikayesinden sundukları hizmete kadar pek çok konuyu katılımcılarımızla paylaşacak.

Yelkenler Fora: Rotamız Burgazada

Burgazada

Bir yandan yelken tekniklerini öğrenip diğer yandan İstanbul’un masmavi denizinin tadını çıkarmak, günün devamını ise lezzetli bir akşam yemeğiyle süslemek istemez misiniz? O zaman bu etkinliğimiz tam sizlere göre.

“İlham Vagonu Yaşam Atölyesi”

IlhamVagonu_960x480_Eventbrite[3555]

Kişisel Dönüşüm Danışmanı Şeyda Mercanoğlu “İlham Vagonu Yaşam Atölyesi” etkinliğinde yaşamlarımızdaki problemleri çözmemize yardımcı olacak önemli bilgi ve önerileriyle bizlerle olacak.

Yelkenle Tanışma Eğitimi

19 Yelken

Temel yelkenli tekniklerini İstanbul’un pırıl pırıl sularında keyif içinde öğrenebileceğiniz etkinliğimiz, kaçıranlar için bu ay bir kez daha sizlerle olacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.