İyiliği Birlikte Çoğaltıyoruz

Bizden Haberler

Workinton üyeleri bu yılbaşında İhtiyaç Haritası ile el ele vererek onlarca çocuğu mutlu etmeye hazırlanıyor. Workinton şubelerinde bulunan yılbaşı ağaçlarının altına bırakılacak hediyeler yüzlerde gülümseme yaratacak.

Yeni bir yıla yaklaşırken hepimiz sevdiklerimizi hediyelerle mutlu etmeye, küçük sürprizlerle onların yüzünde mutlu bir gülümseme yaratmaya çalışıyoruz. Peki ya, hayatında hiç yeni yıl hediye almayanları düşünüyor musunuz?

İyi Çalışanlar Ülkesi’nin her üyesinin kalbinde iyilik taşıdığını biliyoruz. İşte tam da bu yüzden 2020’ye girerken iyiliği birlikte büyütüyoruz.

İhtiyaç Haritası ile yaptığımız iş birliği çerçevesinde bu yeni yılda çalışma arkadaşlarımız, üyelerimiz ve paydaşlarımız adına çocukların dileklerini gerçekleştiriyoruz. Sizin de bize katılmak isteyeceğinize inandığımız için tüm Workinton şubelerinde ağaçlarımızın üstünü dileklerle doldurarak çocukların yüzünü birlikte güldürüyoruz.

Eğer siz de bize katılmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bir dilek seçip ardından hediyenizi ağacın altına bırakmak… Hediyelerin tümünü ocak ayının ilk haftası İhtiyaç Haritası vasıtasıyla çocuklarımıza ulaştıracağız.

Yeni yılda iyiliği birlikte çoğaltmak dileğiyle…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.