Bu yaz iş plaja taşınıyor!

Bizden Haberler

Workinton şubelerini çevreleyen duvarların içerisi, herkesin en iyi çalışması için titizlikle kurgulandı. Fakat yaz aylarında dört duvar arasında kalmanın zor olduğunu biliyoruz ve bu yüzden işi plaja taşıyoruz!

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından 2001 yılında Kilyos’ta kurulan BURC Beach de artık bir Workinton şubesine sahip. İyi çalışmanız için gereken ergonominin yanı sıra artık iki toplantı arasında bir dalıp çıkabilecek ve mesai hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Workinton kartı olan herkes hafta içi 20 TL, hafta sonu ise 50 TL ödeyerek plaja girip hakkına sahip oluyorken; Workinton’a aylık, 3 aylık, 6 aylık veya senelik üye olan kullanıcılar isimlerine özel basılmış Burc Beach giriş kartları ile hafta içi plaja ücretsiz, hafta sonu ise onlara özel ücret olan 35 TL karşılığında girebiliyor.

İşinizi bitirdikten sonra, ister Kilyos’un muhteşem kumunda şemsiyelerin altında güneşlenip, ister güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul’un en güzel Karadeniz sahilinde, denizin tadına spor ve eğlence aktiviteleri ile birlikte varırken, gününüzü güvenli ve huzurlu bir ortamda tamamlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.