CEO’muz, Sosyal Fayda Zirvesi’nde.

Bizden Haberler

Sosyal Fayda Zirvesi’nde ‘Fayda İçin Paylaşım Alanları’ konulu panelde ‘Paylaşım ekonomisi’nin altını çizen Seyithanoğlu, sürdürülebilir olmanın temellerini ele aldı.

CEO’muz Cihan Seyithanoğlu Sosyal Fayda Zirvesi’nde ‘Fayda İçin Paylaşım Alanları’ konulu panelde paylaşım ekonomisinin altını çizerken, sürdürülebilir olmanın temellerini ele aldı.

Seyithanoğlu, “Bir farkındalığımız var. İlk önce bilim değişiyor, sonra altyapı, kültür ve insan değişiyor. Aslında evrimleşiyor. Sıra insan ve kültürde. Ticari bazlı doğmuş olabiliriz. Ancak konuya sadece böyle bakarsak sürdürülebillir olmayacağının farkındayız. Sadece emlak tarafında kalırsak, belirlediğimiz metrekarelere hapsolacağız” şeklinde konuşurken, ekledi:

“Biz paylaşımlı ofisler sunuyoruz. Ancak sektördeki paydaşlarımızla neyi paylaşıyoruz? 1+1’i 3 ettirebilmek için diyalog ve iletişime ihtiyaç var. Demek ki paydaşların birbirleriyle konuşuyor olması lazım. Sosyal girişimcilik odaklı bir paylaşım ofisiyle bu hafta bir iş birliği yaptık. Bunun sektöre ilham vereceğine ve çeşitleneceğine inanıyorum.”

Ülkeye ve insanına olan umudunu yineleyen Seyithanoğlu, “El birliğinden başka bir şeye ihtiyacımız yok. Çünkü insanımız çok üretken, toprağımız çok verimli. Biz sadece aslında oradaki katalizörlük görevini iyi yapmalıyız diye düşünüyorum” diyerek sözlerini noktaladı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.