Hakkımızda

İyi çalışmayı bir yaşam felsefesi olarak görüyor ve sizlerin daha iyi çalışabilmesi için çalışıyoruz. Ziyaret etmekte olduğunuz bu site, iyi çalışanların hem bireysel hem de profesyonel ihtiyaçlarına yönelik oluşturuldu.

Yaşadığımız modern dünya yüksek rekabeti ve tempoyu beraberinde getiriyor. Yarıştan geri kalmamanın sırrı ise yaptığımız şeyden keyif almaktan ve gelişime açık olmaktan geçiyor.

Yaygın kanının aksine, işlerimizin bizlerin kim olduğunu yansıtması doğal bir durum değildir. Çünkü iyi çalışmak, bir işi alışılmışın dışına çıkarmak demektir ve bunu başarmak için yalnızca profesyonel yeteneklerimizi değil kişisel özelliklerimizi de kullanırız. Bu açıdan bakıldığında, işlerimizin bizlere değil, bizlerin işlerimize hükmetmesi doğal olandır.

Workinton olarak Türkiye’nin üç şehrindeki 13 noktada insanların işlerinden keyif almaları ve fikirlerini hayata geçirebilme hazzına ulaşmaları için faaliyet gösterirken, iyi çalışmanın günümüzde hayattan keyif alabilmenin mihenk taşlarından biri olduğunu aklımızdan çıkarmıyoruz.