Mayıs Ayında Birbirinden İlginç Etkinlikler Workinton’da!

Etkinlikler

Workinton, mayıs ayında da herkesin kendi ilgi alanına göre etkinlikler bulabileceği bir WorkinLife takvimiyle karşınızda. Workinton üyelerinin sürekli etkileşim halinde kalmasını ve birbirinden ilginç bilgiler ve tecrübeler edinmesini sağlayan etkinliklerimize yakından bakalım:

Hayalinizdeki Kitabı Raflarda Görün

mayis_960x480-01

Bir kitap yazmak kariyerinize nasıl etki eder, ne katkılar sağlar? Hangi mesleki disiplinler kendilerini kitapla nasıl konumlandırabilir, markalaşabilir? Kitapla kariyerinizi nasıl şekillendirebilirsiniz?

Mürsel Çavuş’un katılacağı atölye çalışmasında hem bu soruların cevaplarını bulacak hem de eğitim süresince birlikte bir kitabın projelendirilmesi ve üretimini gerçekleştireceksiniz!


Yin Yoga

mayis_960x480-02

Yoğun iş hayatı çalışanlar için çoğu zaman yorucu ve yıpratıcı olabiliyor. Workinton üyeleri gündelik hayatın yoruculuğundan bir an olsun kurtulmak için Yin Yoga etkinliğimizde bir araya gelecekler.

Belirli pozlarda ortalama 3-5 dakika ve bazen daha uzun süre kalınarak yapılan, pozun içerisindeyken kasların pasif bırakıldığı, derin bağ dokuları esnetip uzatmayı amaçlayan ve bedenin izin verdiği ölçüde minimum eforla uygulanan Yin Yoga, her seviyedeki katılımcıya açıktır.


Geleceğin Başarılı İnsan Modeli: T İnsan

mayis_960x480-03

Fütürist, Stratejist, İş Tasarımcısı ve İş Avatarı, “Düşlediğin Gelecek” ve “T-İnsan” kitaplarının yazarı Ufuk Tarhan geleceği şekillendirecek yeni insan modeli T İnsan’ı Workinton üyeleriyle paylaşacak ve kitaplarını imzalayacak.


Kişisel ve Kurumsal Etki İçin Blogların Gücü

mayis_960x480-04

Son yıllarda en çok söylenen sözlerden birisi ‘content is the king’dir. İçeriğin kral olduğu bir dönemde kişisel ve kurumsal etki için blogların gücünü ve inceliklerini “Her Şeyin Başı Blog” kitabının yazarı Salih Seçkin Sevinç ile konuşacağız.


The Pitcher: Dünyayı Değiştirenler

mayis_960x480-05

The Pitcher Meetups’ın aylık buluşmaları her ay olduğu gibi bu ay da Workinton’da devam ediyor.

Para kazanmayı bir amaçtan ziyade, topluluğun yararına gerçekleştirdikleri çalışmalarını sürdürmek ve iyileştirmek için bir araç olarak gören sosyal girişimciler, dünyayı değiştirmeni nasıl bir iş olduğunu merak edenlerle paylaşacak.


Yelkenler Fora Rotamız Burgazada

mayis_960x480-06

Çalışma hayatının gündelik yoğunluğundan uzaklaşacağımız Yin Yoga etkinliğinden sonra Workinton üyelerine biraz da keyifli anlar sunmak için rotamızı Burgazada’ya çeviriyoruz.

Harika bir Burgazada planı sizi bekliyor:

Burgazada rotasında kerterize gitme, dümen tutma, rota kurma, seyirler, manevralar, Burgazada Antigoni Restaurant’ta yemek, yürüyüş, dönüş rotasında yelken seyri, Kalamış Marina’ya varış.


Startup Hikayeleri: Abone Sepeti

mayis_960x480-07

Başarılı girişimleri üyelerimizle bir araya getirdiğimiz Startup Hikayeleri bu ay Tüm Abonelikleri tek çatıda yönetme fikriyle ortaya çıkan Abonesepeti ile devam ediyor.

Deniz Okumuş’un fikriyle 2015 de faaliyetlerine başlayan girişim, abonelik pazarına; tüketiciden yana bir yaklaşım getirmeyi ve tüketicilere daha avantajlı fiyatlarla abonelik sağlamayı hedefliyor.


Girişimcilik ve Yaratıcılık

mayis_960x480-08

‘’Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün.’’

Bilişim dünyası ile mizah dünyasını birleştiren, şimdiye dek Koca Kafalar ile Baba Haber Bülteni, Fırıldak Ailesi, Kral Şakir gibi projelerin yanı sıra, Türkiye’nin ilk flash animasyonlu reklam filmine de imza atan Varol Yaşaroğlu konuğumuz oluyor.


Devrim Öncesi ve Sonrası Küba

mayis_960x480-09

Güler yüzlü, sıcakkanlı, mütevazı insanlar ülkesi Küba!

Adaların kaderi midir yalnız kalmak, paylaşılamamak ya da savaşlarla geçen tarih? Çokça merak edilen müziğin, dansın, ritmin memleketine Atilla Tuna ile devrim öncesi ve devrim sonrasının penceresinden bir bakış atıyoruz.


Yelkenle Tanışma

mayis_960x480-10

Pırıl pırıl bir Mayıs günü hem yelkenle hem de diğer Workinton üyeleriyle tanışmak için harika bir zaman. Kalamış Marina’dan başlayacak yelken serüvenine davetlisiniz.


Duygusal İlkyardım

mayis_960x480-11

Klinik psikolog, dışavurumcu sanat terapisti ve eğitimcisi Suzi Amado ile stresli durumlarda ve zor zamanlarda yararlanacağınız bir beceri setini konuşacağız: Duygusal İlk Yardım.

Etkinlikte üyelerimiz kendilerine ve yakınlarına duygusal ilkyardım uygulamak konusunda ilham bulacaklardır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.