Gerçek Girişimcilik Serüvenini Tartışmaya Davetlisiniz

Etkinlikler

Nisan ayında fikrine ve ölçeklenebilirliğine güvenen girişimcileri yeni fırsatlar arayan yatırımcılar ile buluşturan The Pitcher organizasyonu, her ay ekosistemi tartışmaya teşvik edeceği buluşmalar serisinin ilkini 16 Kasım’da Workinton Levent 199’da gerçekleştirecek. 

The Pitcher Meetups buluşmaları ile Workintonlılar, girişimciliğe dokunan konuları, onları tecrübe etmiş konuşmacılardan dinleyecek ve fikirleri ile tartışmaya katılabilecekler. Katılım ücreti bulunmayan buluşmaların ilkinde, girişimcilik serüveninin romantizmden uzak gerçek yüzü masaya yatırılacak.

Başarısızlığı keşfetmeden başarılı olmanın imkansızlığını tartışmak üzere Google’ın iş teklifini reddederek Silikon Vadisi T-Jump Enstitüsü’ndeki ilk üç Türk şirketinden birisinin kurucusu olan ViralKing CEO’su Kemal Apaydın ve DeveLoad ile sekiz yıllık bir girişimcilik tecrübesi yaşadıktan sonra XOMNI baş teknolojisti olan Daron Yöndem sahnede olacak.

Tartışmanın moderatörlüğünü ise ekosistemimizin tanıdık isimlerinden Smartup Network baş yatırım yöneticisi Ayşe İnal üstlenecek.

16 Kasım Çarşamba günü 19:00-21:00 saatleri arasında Workinton Levent 199’da düzenlenecek olan etkinliğe Eventbrite üzerinden ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.