Kapat

Tinder artık arkadaş gruplarını da eşleştiriyor

Anasayfa
Yaşam Tinder artık arkadaş gruplarını da eşleştiriyor

Tinder, sosyal arkadaşlar grupları kurmaya ve etkinlik planlamaya yarayan Tinder Social özelliğini kullanıma sundu.

Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması Tinder, uzun süredir insanları birbirine bağlamanın farklı yolları üzerinde çalışıyordu. Bu çabaların bir sonucu olarak bir süre önce Avusturya’da beta sürecine giren Tinder Social, artık tüm dünyada kullanılabilen bir özellik olarak Tinder uygulamasına eklendi.

Arkadaş grupları kurmanın ve metin mesajı üzerinden konuşmanın mümkün olduğu yeni özellik sayesinde kurduğunuz gruba Facebook arkadaşlarınızı davet edebiliyor ve çevredeki diğer gruplar ile buluşabiliyorsunuz.

Şayet arkadaş grubundan birisi, bir başka grubun üyesi ile eşleşirse, iki grubun tüm üyeleri birbirleriyle bireysel ve grup halinde iletişime geçebiliyor. Eşleşme sistemi hâlâ daha önceki mantığıyla çalışıyor, konuşmanın başlaması için her iki grubun da birbirini beğenmesi gerekiyor.

Tinder Social’ı kullanan Facebook arkadaşları birbirlerinin Tinder profillerini görebiliyorlar. Kimileri bunu bir gizlilik hatası olarak görse de, Tinder aynı görüşte değil ve isteyenlerin Tinder Social özelliğini kapatabildiğini hatırlatıyor.

Tinder gruplar arası iletişimi sağlamak isteyen ilk sosyal medya paltformu değil fakat ilk başaran olabilir. Geçmişte bunu yapıp başarısız olan ve halihazırda deneyip henüz beklediği başarıyı yakalayamamış olan bir hayli sosyal ağ var.

Tinder Social hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.