Workin’talks | Sektör Sohbetleri #3

Girişimcilik

Spor Endüstrisi ve SG Spor Girişimcileri Hızlandırıcı Programı

Çeşitli sektörel dinamiklere, deneyimlere yer vererek bilgi alışveriş ağımızı genişlettiğimiz Workin’talks Sektör Sohbetleri programımızda bu hafta spor ve spor girişimciliği üzerine konuşuyoruz. Spor girişimciliğini daha önce duymadıysan veya sporun ticaretle ilgisi üzerine merakın var ise bu haftaki programımız ve konuğumuz, tam da bu bilgi açığını kapatmak üzere senin için mükemmel bir kaynak olacaktır.

Türkiye ve Amerika’daki spor faaliyetlerinin farkından, çeşitli spor türlerine ait takipçilerinin bu endüstriyi nasıl beslediğinden ve girişim destekleme faaliyetlerine spor endüstrisinin etkisinden bahsettiğimiz bu haftaki bölümümüzün konuğu sporcu ve melek yatırımcı Sinan Güler.

Workinton CEO’muz Cihan Seyithanoğlu, konuğumuz Sinan Güler ile birlikte SG Spor Girişimcileri Hızlandırıcı Programını ve spor girişimcilerini bir araya toplama amaçlarını konuştular.

Spora ilgiliysen ve spor ile ticaretin nasıl bir araya geldiğini merak ediyorsan; bu sohbet tam senlik! İzlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.