Workin’talks | Sektör Sohbetleri #4

Girişimcilik

Sağlık Sektöründe İnovasyon ve Girişimcilik

Covid19 dönemindeyken sağlıktaki gelişmeleri konuşmadığımız bir Sektör Sohbetleri videosu düşünülemez dedik ve senin için uzun zamandır gündemimizde olan aslında hiç unutmamamız da gereken sağlık ve sağlıktaki gelişmeleri dinledik.
Birincil amacı bilgi alışverişi olan ve bu anlamda çeşitli sektörden kişileri konuk almaya devam eden programımız Workin’talks Sektör Sohbetlerinde bu hafta, Sanofi’den  İnovasyon ve PYO Müdürü Onur Yörükoğlu ve Aksense Kurucusu Asiye Karakullukçu’yu ağırlıyoruz.

Workinton Lab Ürün Müdürümüz Recep İlkbahar ve Workinton Lab Kooardinatörümüz İnci Dağıdır ile Türkiye’nin en büyük ilaç firması Sanofi’yi, hızlı enfeksiyon tanısı koymak üzerine çalışan Aksense’i, Workinton ile işbirliklerini, Covid19 dönemini, sağlık sektörünün dinamiklerini ve projeleri konuştuk.

Sağlık sektöründeki detaylı gelişmeleri ve inovatif atılımları, pandemi süresince yaşanılanlar hakkında sohbetimizi izlemek istersen aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve bilgi alışverişinde taraf olabilirsin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.