Workinton Akademi eğitimleri başlıyor!

BYB!, Yürüt

Büyük bir hızla değişen modern iş dünyasının yeni yöntem ve trendlerine uyum sağlamak öncelikle gelişime açık olmaktan geçiyor. Yaşanan bu değişime ayak uydurmanız ve kendinizi modern iş dünyasının yetkinliklerini ve becerilerine hazırlamanız için başlatılan Workinton Akademi, önümüzdeki günlerde Mine Yücesoy’un geleceğin insan kaynakları departmanlarını anlattığı eğitimler ile Workinton İzmir Bayraklı Tower şubesinde başlayacak.

Eğitimlerden Workinton üyeleri %20 indirimli olarak faydalanabilirken, program kapsamındaki tüm eğitimleri almaları durumunda ise %30 indirim alabilecekler.

Eğitim Akademisi Yaratmak

egitim-akademisi-yaratmak

Etkinlikte değişen dünyanın eğitim işine etkisi, değer katan eğitim departmanlarının sahip oldukları özellikler ve eğitim departmanı, akademi haline nasıl dönüştürülür gibi konular işlenecek.

Öğrenme Deneyimi Yaratmak

ogrenme-deneyimi-yaratmak

Etkinlikte mikro öğrenme, karma eğitim metodolojisi, teknoloji ile öğrenme ve işbirlikçi öğrenme modeli gibi konulara detaylı olarak yer verilecek.

Danışılan İK Olmak

danisilan-ik

Eğitimde iş stratejisi nedir, fikirden eyleme stratejik planlama nasıl yapılır, finansal anlayış nedir ve danışmanlık süreci nasıl işler gibi konular detaylı olarak ele alınacak.

Kobilerde İK Yönetimi

kobilerde-ikEğitim içerik insan kaynaklarında verimlilik ve sürdürülebilirlik neden önemli, yeni nesil ne ister, ne bekler ve İK kararlarının işe etkisi gibi konuları kapsıyor.

Kurumsal Gelişim Projelerinde Koçlardan Faydalanmak

koclardan-yararlanmak

Koç ve koçluk kavramları nedir, ne değildir, profesyonel bir koç seçerken dikkat edilecek noktalar, koçluğun diğer meslek gruplarından farkı gibi konuların işleneceği etkinlikte Mine Yücesoy’a ek olarak Cevahir Birer de eğitimci olarak bulunacak.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.