Workinton’da Ay Tutulması

Yaşam

11 Şubat Aslan burcunda yaşanacak olan Ay tutulmasının önümüzdeki 6 ay içinde tetikleyeceği olayların yükselen burcunuza göre etkileri:

Yükselen Koç

Tutulma yükselen Koçların çocuklar, romantik ilişkiler, hobiler, sanatsal çalışmaları konu alan hayat alanlarında gerçekleşiyor. Bir aşkın nereye gittiği, hamilelik ile ilgili sonuçların netleştiği, sanatsal faaliyetler ile toplum önüne çıktığınız veya varsa çocuklarınız ile ilgili sonuç beklediğiniz konuların sonuçlanma zamanı. Enerjisel olarak özgüveninizin derecesi ile de yüzleşmenize neden olacak olaylar karşınıza çıkabilir.

Yükselen Boğa

Yükselen Boğaların ev hayatlarını doğrudan etkileyen olaylar getirecek olan bir tutulma. Ait olduğunuz kişi, ait olduğunuz yuva ile ilgili gelişmeler yaşama ihtimaliniz var. Gerek iş, gerekse ev hayatı ile ilgili, anne ve babayı ilgilendiren konularla ilgili sürüncemede kalan şeylerin net ve kalıcı sonuçlara ulaşacağı günlerdesiniz.  Çok büyük ihtimalle ev hayatınızda önemli bir değişim sizi bekliyor. Çok seveceğiniz başka bir eve taşınma ihtimaliniz çok güçlü, ama belki işinize çok uzak olacağı için bir direnç gösterme ihtimaliniz olabilir.

Yükselen İkizler

Tutulma sizin  iletişim, öğrenme, öğretme alanınızda gerçekleşiyor. Sevgi sizi sözcüklerde bekliyor. Birinci elden ilişki kurduğunuz kişilere sevginizi ifade etmek için uygun zamanlar. Bu güne kadar sevgiyi uzaklarda aramış olabilirsiniz, şimdi ise yakın çevrenizde arama vakti. Bir insanı dinlemek ona sevdiğinizi söylemenin en güzel yoludur. Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız, onların söylediklerini dinleyerek, gerçekten dinleyerek onlara sevginizi hissettirebilirsiniz. Araba, ehliyet konuları, kısa seyahatler, kardeşleriniz varsa onların hayatlarındaki önemli gelişmeler hepsi sizin için bu tutulmada dikkatinize gelecektir.  Ana konu yakın çevreniz ile bağ kurma modelinizde gerçek sevgiye yer vermek ve özünüzü sevgi ve esprili bir şekilde ifade edebilmeyi başarmak.

Yükselen Yengeç

Yükselen Yengeçlerin para evi adı altında geçen aslında öz değer ve yeteneklerini konu alan hayat alanlarında gerçekleşiyor bu tutulma. Maddi şartlarınızın ve yeteneklerinizi ne kadar kullanabildiğinizin gündeminize geleceği bir tutulma. Biricikliğinize olan inançsızlığınız nedeniyle kullanmadığınız yetenekleriniz olabilir veya hiç para kazanmak zorunda kalmamış olabilirsiniz. Bu durum paraya ve yeteneklerinize gerekli değeri vermemenize sebep olmuş olabilir, ancak şimdi bu durumun vadesi dolmuş bir yaşam tarzı olduğu gerçeği kapınızı çalabilir. Çocuklarınız varsa onlar sizin en büyük hazineniz, tükenmeyen sermayeniz. Maddi veya manevi doğuştan size armağan edilmiş sermayenizin ne  olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayabilecek bir tutulma.

Yükselen Aslan

Yükselen Aslanların hayat yollarında gerçekleşen ve etki gücü yüksek bir tutulma. Gerçek aşkın size ulaşmasını neyin engellediğini görebilirsiniz bu tutulmada. Kendi karakteriniz, alkış ve onay ihtiyacınız sizi gerçek aşktan alıkoyuyor olabilir. Özellikle ikili ilişkiler, aşk ve evlilik konularında yaşadığınız iç çatışmalarınızın yolunuza kader olarak çıkacağı bir tutulma. Ağustos 2016’dan beri hayat yolunuzda önemli değişimler gerçekleşmeye çalışıyor, belki evlilik, belki boşanma nedeniyle başka bir hayatı deneyimlemeye başlamak üzeresiniz.

Yükselen Başak

Hayatınızda daha önce açığa çıkma fırsatı bulamamış konular gündeme gelebilir.  Gücünüzden, neşenizden, geçmişinizden gurur duymaya cesaret etmenizde fayda olduğunu gösterecek olaylar dizisi ile karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma ağırlıklı olarak sizde içsel etkiler yaratabilir. Aşk bazen sizin düşmanınız olabilmekte ve siz bunun farkında olmamaktasınız. Karanlıktaki bir şeylerin aydınlanacağı, kontrolün sizden biraz çıkacağı bir tutulma. Mideniz, pankreas, karaciğer, ülser, gizli tansiyon, safra kesesi ile ilgili farkında olmadığınız bir hastalığın ortaya çıkarak iyileşme şansı yakalaması mümkün olabilir.

Yükselen Terazi

Tutulma yükselen  Terazilerin  gelecek hedefleri , doğru arkadaş, doğru sosyal çevre,  doğru gelecek planlarını bir numaralı gündem haline getiriyor. Doğru arkadaşlar sizi doğru hedeflere taşırlar. Bu tutulma sizin sosyal çevrenizle  ve arkadaşlarınızla ilgili bir tutulma. Gerçek sevgiyi en iyi deneyimleyebileceğiniz hayat alanınız arkadaş ilişkileriniz. Bu tutulmada aşk sizi arkadaşlar yoluyla ve grup aktivitelerinde  veya  sanal ortamda yakalayabilir.

Yükselen Akrep

Yükselen  Akreplerin  iş hayatlarını ve toplum önündeki bilinirliklerini doğrudan etkileyen olaylar getirecek olan bir tutulma. Yükselen Akrepler toplum önündeki itibarlarına olan aşklarıyla yüzleşebilirler bu tutulmada. Ayrıca ketum ve gizemli dünyalarında yaşarken, bu tutulma ile toplum önüne çıkma, dikkat çekme, cesaretle kendilerini sahneye koyma arzularını tetikleyecek veya fırsat sunacak olaylar yaşayabilirler. Yükselen Akreplerin olmak istedikleri kişinin kim olduğu gerçeğiyle yüzleşme, kim olmak istediklerini görme şansları olan bir tutulma. Yeni bir iş kapıyı çalabilir veya Ağustos 2017’de gelecek olan bir iş için şu andaki işiniz bir sonlanma yaşayabilir.

Yükselen Yay

Yükselen Yayların kendilerinin en geniş versiyonunun ne olduğunu görme şansı getirecek bir tutulma. Uzak yerler, bilmediğiniz konular, size yabancı insanlar yoluyla aşkı deneyimleme şansı yakalayabilirsiniz. Bildiğiniz denizlerden uzaklara açılma şansı da var. Yayıncılık, yurtdışı, akademik konular, hukuksal konular, pasaportlar, davalar  veya eşinizin ailesi ile ilgili beklediğiniz cevaplar var ise bu tutulma cevapları size getirebilir. Bu dünyada gördüğünüz rüyanızın veya görmek için geldiğiniz rüyanızın ne olduğu da aydınlığa çıkabilir.

Yükselen Oğlak

Yükselen Oğlakların en derin korkularının evinde gerçekleşen bir tutulma. Samimi yakınlık dediğimiz seks, bir başkasının önünde çıplak kalabilme cesareti, borçlar bunlardan hangisi en korktuğunuz şeyse o konu gündeminize gelebilir. Bu tutulma belki gerçek aşk saplantısının ölmesi gereken bir tutulma olabilir. Borçlar, vergiler hepsi bu tutulmanın konusu. Maddi gücün başkasında olduğu bir hayat yaşıyorsanız  bazı krizlerle birlikte bu durumla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kredi başvurularınızın sonuçlanması, vergi borçları ile ilgili bazı konular ve ameliyatlar gündeminize gelebilir.

Yükselen Kova

Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili beklediğiniz sonuçları alma zamanınız. Bu tutulma size yeni bir ilişki getirebilir veya halihazırdaki ilişkinizin gerçekte nereye gittiğinin farkına varabilirsiniz. Yükselen burcunuzun özgürlük maskesinin tersine bütün hayatınızda en çok istediğiniz şey bir hayat arkadaşına sahip olmak. Hayat enerjiniz, neşeniz, hayata olan sevginiz bir hayat arkadaşınız olması ile mümkün ve size bu ihtiyacınızı gösterecek bir tutulma. Kendinize komik, çocuk ruhlu bir eş bulmaya çalışmanızda fayda var. Ödün vermeyi öğrenmeniz gerekebilir.

Yükselen Balık

Bu tutulma bir sağlık problemi, işiniz, evde veya işyerinde sizin için çalışan kişiler, varsa ev hayvanlarınızı gündeminize taşıyacak bir tutulma. Beslenme alışkanlığınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bırakmak istediğiniz bir beslenme modeli varsa veya sigara, alkol, herhangi bir bağımlılığınız varsa bu tutulmayı takip eden günlerde bırakmanızda fayda var. Bağımlılıklarınızı mecbur kalmadan bırakmayı seçerseniz, tutulmaları daha kolay atlatabilirsiniz.

Seryal Dinçer
Astrolog, Yazar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.