Workinton’da girişimcinin gerçek serüvenine tanıklık ettik

Etkinlikler

Workinton – İyi Çalışanlar Ülkesi sakinleri dün akşam ‘Gerçek Girişimcilik Serüveni’ni dinlemek için Workinton Levent’te buluştu.  Tecrübeli girişimciler Kemal Apaydın ve Daron Yöndem’in yanı sıra melek yatırım ağlarındaki yönetici kimliğiyle tanıdığımız Ayşe İnal’ın konuşmacı olarak yer aldığı etkinlikte Workinton üyelerinin ve katılımcıların ilgisi de bir hayli yüksekti.

The_Pitcher_Meetup_6

İlk The Pitcher Meetups’ın konusu ”Gerçek girişimcilik serüveni” idi. Kariyerinde daha önce başarısızlığı da tatmış olan konuşmacılar girişimciliğin pek de dışarı yansımayan zorlu ve hatta bazen çileli yollarında yaşadıklarını katılımcılarla paylaştı. Daha önce 10 girişimde bulunmuş olan, şu sıralar internet ünlüleri ve şirketleri buluşturan yeni nesil reklam platformu ViralKing projesiyle dikkat çeken Kemal Apaydın, DeveLoad projesiyle adını duyuran, şu sıralar XOMNI’de CTO olarak görev yapan yazılım gurusu Daron Yöndem ve Galata Business Angels’ın yöneticisi olarak tanıdığımız, geçmişte başarısız girişimleri de bulunan Ayşe İnal keyifli etkinliğin konuşmacılarıydı.

The_Pitcher_Meetup_3

Saat 19:00’da başlayan etkinliğe 100’ün üzerinde katılımcı ilgi gösterirken Facebook üzerinden yapılan canlı yayını da yaklaşık 1300 kişi izledi. Saat 20:30’a kadar süren etkinliğin son yarım saati ise soru cevaplara ayrıldı. Soru cevap bölümü saat 21:00’de sona erse de katılımcılar etkinlik sonrası networking alanında uzun uzun sohbet etmeye devam etti.

The_Pitcher_Meetup_4

The Pitcher Meetups önümüzdeki ay da girişimcilik üzerine keyifli bir etkinlikle Workinton – İyi Çalışanlar Ülkesi sakinlerini buluşturmaya devam edecek.

The_Pitcher_Meetup


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.