Workinton’dan girişimcilere özel: Workincubation

Bizden Haberler

Türkiye’de yeni nesil çalışma akımı konusunda akla ilk gelen markalardan biri olan Workinton birçok hızlı ve yenilikçi şirketlere ev sahipliği yapıyor. Bu yenilikçi şirketler her sektörden ve her büyüklükte Workinton’ın sunduğu avantajların farkını yaşayabiliyor. Ancak her ekosistemde olduğu gibi başlangıç aşamasındaki şirketlerin desteklenmesi Türkiye’de de ekonomik ve sosyokültürel anlamda büyük bir önem taşıyor. Onlara bir ofis ortamı sunmak sadece başlangıç. Eğitimler, mentorluk desteği, finansal – hukuki – teknik danışmanlıkların da mutlaka sağlanması gerekiyor ki dünya çapında başarıya ulaşabilecek yeni şirketler yetiştirilebilelim.

İşte tam da bu sebeple Workinton kendi bünyesinde bir kuluçka programı başlatıyor: Workincubation!

Workincubation ile birlikte Workinton girişimcilere birçok destek ve avantajı sağlayacak;

ÇALIŞMA ALANI VE ALTYAPI DESTEĞİ

Workincubation’a kabul edilen girişimci gruplar, iş fikirlerini hayata geçirirken CoWorking sektörünün en hızlı büyüyen yapısı Workinton’un iyi çalışanlar ülkesinde çalışırlar.

NETWORKING

Girişimciler, binlerce Workinton üyesi ile aynı  ortamda çalışırken, deneyimleri paylaşır, kurduğu yeni ilişkileri ile network imkanları yaratır.

TEKNİK-FİNANSAL VE HUKUKİ DANIŞMANLIK

Workincubation’daki girişimci adayları iş fikirlerini gerçekleştirirken veya sonrasında ticarileştirirken ihtiyacı olan teknik, finansal ve hukuki danışmanlık hizmetinden faydalanırlar.

ÜRÜN-İŞ GELİŞTİRME DESTEĞİ

Girişimcilerin iş fikirlerini katmak değer yaratacak ve ticari başarı sağlayacak ürüne dönüştürmesine katkı sağlanmaktadır.

GLOBAL ERİŞİM

Girişimcilerin kendilerine girişimcilik ekosisteminde yer bulurken ulusal ve uluslararası yatırım ağlarına erişim imkanlarından faydalanırlar.

MENTORLUK VE DANIŞMANLIK

İş fikirleri başarılı olan girişimciler çeşitli alanlardaki profesyonel mentorlardan ve akademik danışmanlardan oluşan danışman havuzundan yararlanırlar.

EĞİTİM-SEMİNER VE ATÖLYE DESTEĞİ

Yepyeni projelerini geliştirirken Workinlife eğitim, seminer ve atölye çalışmaları ile iş fikirlerinin ticarileşmesinde ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşırlar.

DEVLET DESTEKLERİ DANIŞMANLIĞI

Ulusal ve uluslararası Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programları hakkında bilgilendirme ve proje çalışmaları ile gelişme imkanlarını kullanırlar.

BULUT TEKNOLOJİ DESTEĞİ

Girişimcileri ihtiyaç duydukları çoklu sunucu bağlantısı sağlayabilmeleri için dijital ağ aracılığıyla online depolama hizmetinden faydalanırlar.

 

Workincubation programıyla ilgili sorularınız ve başvuru için: incubation@workinton.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.